Služby

Komplexní služby

Chcete realizovat vytápění svého bytu, či domu? Jistě jste rozladění, když začnete hledat možnosti a zjistíte, že musíte u jedné firmy nějaký produkt koupit ,následně kontaktovat jinou firmu a nechat si produkt nainstalovat. A tím to bohužel ještě nekončí. V neposlední řadě ještě sehnat někoho ochotného a šikovného, který Vám celý systém uvede do provozu a bude se  Vám starat o servis, tak ,aby  se Ván nestalo, že budete muset, např. v zimě, v těch největších mrazech mrznout, než seženete servisního technika, který bude ochoten přijet na servis.

Nejvíce cennou komoditou naší doby je čas, proto jistě uvítáte komplexní služby, které jsme si pro Vás připravili a  tím Vám  pomohli ušetřit spoustu starostí a času, který můžete  věnovat  raději své rodinně.

Pojďme si uvést takový příklad. Budeme předpokládat, že uvažujete o pořízení vytápěcího systému. Sednete si doma k internetu, tam najdete stovky firem a tisíce produktů a různých řešení. Potom se v odborných diskuzích dozvíte, že drtivá většina požadavků při realizaci je podřízená nějaké normě a ,,směrnici” z EU.

Naše komplexní služby spočívají v tom, že Vám ušetříme čas tím, že vše za Vás obstaráme. Od prvotního návrhu řešení, přes výběr vhodného systému, samotnou instalaci a v neposlední řadě záruční a pozáruční servis. Stručně řečeno, Vám bude stačit jen jedno číslo a jedna firma. A to už alespoň za úvahu stojí.

 

Poptávka servisu

E-mail
Telefon
= (3 + 2) x 2

logo reacon

Rodinná firma s dlouholetou
tradicí a praxí v oboru.

Navigace
Úvod O nás Produkty Služby Podpora Blog Ke stažení Kontakt
Údaje o společnosti

Reacon corporation s.r.o.

Mlýnská 326/13, 602 00 Brno

IČ: 04993454
DIČ: CZ04993454

info@reacon.cz

KontaktY

obchod@reacon.cz
+420 724 582 400

montaz@reacon.cz
+420 602 346 289

servis@reacon.cz
+420 602 346 289