Podlahové vytápění Viessmann

Systémové příslušenství Vitoset nabízí odborným montážním firmám kompletní program. Zkrátka všechno a systémově. Podlahové vytápění Vitoset představuje následující systémy: nopový systém, sponkovací systém a sanační systém vnitřních prostor.


Regulační technika pro podlahové vytápění

Použití regulátorů v jednotlivých místnostech umožňuje efektivní využití bez energie podle aktuální potřeby. Nové regulační prvky Vitoset těmto požadavkům vyhovují a jsou optimálně přizpůsobené podlahovému vytápění Vitoset.
Regulační technika byla speciálně vyvinutá pro kombinaci tepelného čerpadla s podlahovým vytápěním a možností využití tepelného čerpadla nejen na vytápění, ale i na chlazení. Tento druh vytápění a chlazení obytných prostor v bytové výstavbě se využívá stále častěji.


Podlahové vytápění – Nopový systém

Nopový prvek s polystyrénovou nopovou fólií a 2vrstvou EPS (expandovanou polystyrénovou pěnou) umožňuje pravoúhlé a úhlopříčné uložení pomocí upevňovacího pásu. Konstrukce nopů z expandované polystyrenové pěny (jsou v horní části tvrdé a ve spodní části měkké) zabezpečí jejich pochoznost. Podřez 4 mm a speciální geometrie nopových prvků umožňují jednoduchou pokládku a jistou fixaci systémových topných trubek.

Výhody na první pohled:


Podlahové vytápění – Sponkovací systém

Systémový pás z expandované polystyrénové pěny se zesílenou fólií s vlákny zesílenou fólií na aretaci kotvících sponek a potiskem s pokládkovým rastrem (50, 100, 150, 200, 250 a 300 mm) slouží i jako kročejová a tepelná izolace.

Výhody na první pohled:


Podlahové vytápění – Sanační systém vnitřních prostor

Sanační systém vnitřních prostor je systém pro vytápění a chlazení. Je vhodný při modernizaci k instalaci na stávající podlahy, stěny a stropy. Tento systém se vyznačuje nízkou konstrukcí o výšce pouhých 17 mm a následně vysokou reakční rychlostí.
Při montáži na podlahu se konstrukce ze základních systémových desek a systémových topných trubek zaleje rychle tvrdnoucím plnícím samonivelačním potěrem s vysokou účinností.

Výhody na první pohled:


Podlahové vytápění COSMO

Systémové desky UNI

  • Jednodušeji a bezpečněji už podlahové vytápění instalovat nelze.
  • Pouze ve čtyřech pracovních krocích docílíte pomocí COSMO systémové desky UNI s výstupky hotového systému - aniž byste při instalaci potřebovali nástroj. Montážní deska je opatřena vypěněnými výstupky přidržující potrubí.
  • Do těchto výstupků se vytápěcí trubka jednoduše zatlačí nohou.
  • Pomocí COSMO systémové desky UNI s výstupy jde instalace podlahového topení hravě od ruky.

Tacker systém

  • COSMO Tacker systém nabízí obzvláště flexibilní podlahové topení.
  • Skládá se z tepelné izolace a izolace proti kročejovému hluku z pěnového polystyrenu s nakašírovanou pevnou tkaninovou fólií s rastrem 50 mm. Upevnění potrubí se provádí pomocí fixačních spon.
  • Svinutá izolační role je výborná tepelná i kročejová izolace.
  • Díky integrované vrchní tkaninové fólii, drží potrubí opravdu pevně.
  • Montáž se provádí prostřednictvím fixačních sponek, které se instalují do izolační desky pomocí speciálního nástroje.
  • Pomocí COSMO Tacker systému lze také snadno a rychle pokládat velké plochy.
logo reacon

Rodinná firma s dlouholetou
tradicí a praxí v oboru.

Navigace
Úvod O nás Produkty Služby Podpora Blog Ke stažení Kontakt
Údaje o společnosti

Reacon corporation s.r.o.

Mlýnská 326/13, 602 00 Brno

IČ: 04993454
DIČ: CZ04993454

info@reacon.cz

KontaktY

obchod@reacon.cz
+420 724 582 400

montaz@reacon.cz
+420 602 346 289

servis@reacon.cz
+420 602 346 289