Reacon corporation s.r.o.

Je společnost, která poskytuje komplexní služby v oblasti obchodu, instalace a autorizovaného servisu topenářské techniky a poradenství. Zajišťuje počáteční prodej samotného produktu, následnou realizaci montáže a v neposlední řadě veškerý autorizovaný záruční a po záruční servis. Od konkurence se odlišuje kvalitou, vysokou profesionalitou, kvalitními produkty našich obchodních partnerů a dodavatelů. Osobním přístupem a dlouholetým působením v oboru, společnosti, již 21 let na trhu.

Současnost

Vznik nové společnosti

V roce 2016 se rozhodl pan Klásek starší, že rozšíří a založí novou společnost společně se svým synem Radkem Kláskem mladším, který ve společnosti působil již řadu let a vytvoří, tak ještě větší a stabilnější společnost, která bude pokračovat v započatém duchu a rodinném odkazu, který započal před 21 lety. Společně si ji rozdělili na dvě poloviny a vznikla nová společnost s ručením omezeným, která nese nový název Reacon corporation s.r.o. se stávajícími obchodními partnery, rozšířením sortimentu a novou budoucností a postavením na trhu.

2016

Rozšíření pole působnosti

V roce 2008 rozšířil pole působností o další topné systémy, zejména o tepelná čerpadla a solární systémy. Společnost Radka Kláska staršího se nadále postupem času rozvíjela a rozšiřovala s rostoucí nabídkou objednávek a zakázek do bodu, kdy začínalo být jasné, že další zvyšování distribuce, montáže, servisu apod. nebude možné bez většího rozšíření, tak aby byla uspokojena rostoucí poptávka a v neposlední řadě, také zavedená kvalita a profesionalita. Zejména, když se o společnost a její služby začali zajímat také jiné velké společnosti a nový obchodní partneři.

2008

Živnostenské oprávnění

Historie společnosti Reacon corporation s.r.o. se datuje od roku 1996, kdy začala fungovat na základě živnostenských oprávnění zakladatele pana Radka Kláska staršího, který nejprve poskytoval veškeré instalatérské a topenářské práce. V roce 1998 rozšířil svoji činnost o montáž a servis plynových zařízení. Dále se zabýval autorizovaným servisem a revizí plynových kotlů a ohřívačů vody. Dále se zabýval prodejem topenářského zboží s montáží a servisem.

1996
logo reacon

Rodinná firma s dlouholetou
tradicí a praxí v oboru.

Navigace
Úvod O nás Produkty Služby Podpora Blog Ke stažení Kontakt
Údaje o společnosti

Reacon corporation s.r.o.

Mlýnská 326/13, 602 00 Brno

IČ: 04993454
DIČ: CZ04993454

info@reacon.cz

KontaktY

obchod@reacon.cz
+420 724 582 400

montaz@reacon.cz
+420 602 346 289

servis@reacon.cz
+420 602 346 289